Zobacz, jak wyglądało oklejanie samochodu dostawczego dla firmy Bilbo!

Firma Bilbo jest znanym dystrybutorem światowej klasy firm takich jak HORMANN, Stalprodukt, Wikęd czy włoska firma Beninca. Firma zleciła nam oklejenie swioch pojazdów, w tym samochód dostawczy Fiat Ducato. Całość projektu miała na celu przygotowanie spójnej identyfikacji wizualnej firmy, gdyż przedstawiciele handlowi i pracownicy przemierzają setki kilometrów po całej Posce. Prosty projekt zawiera najważniejsze informację, a brak zdobień nie odciąga od nich uwagi. Po bokach oraz z tyłu znajduję się adres strony internetowej firmy, na której potencjalni Klienci znajdą szeroką ofertę sklepu. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach marketing jest bardzo ważnym elementem firmy, a tak oklejony samochód będzie reklamą samą w sobie.

Krótko o firmie Bilbo

Firma Bilbo specjalizuje się w dostarczaniu i sprzedaży tak zwanej stolarki otworowej i wykończeniowej. W ich szerokiej ofercie znajdziecie Państwo drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe wraz z napędami, systemy ogrodzeniowe czy przeciwsłoneczne SCREENY.

W ich ofercie znajdziecie Państwo w szczególności:

  • bramy garażowe, wjazdowe, segmentowe, uchylne, rolowane, przesuwne,  wahadłowe, przemysłowe
  • drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, przemysłowe, stalowe, dwuskrzydłowe, panelowe
  • deskę tarasową, panele podłogowe
  • automatyka, akcesoria oraz napędy do bram
  • okna wraz z panelami przeciwsłonecznymi czy siatkami antysmogowymi

Współpracują z firmami takimi jak:

HORMANN, STALPRODUKT, CLASSEN, WIKĘD, GERDA, RONKOWSKI

A co jest najważniejsze?

Celem firmy Bilbo jest dostarczenie wysokiej jakośći produktów oraz usług dla domu, budownictwa wielorodzinnego czy budownictwa przemysłowego. Ich asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

R

biuro@bilbo.pl

+48 508 040 951

}

pn-pt

9:00-17:00

sb

9:00-14:00

ul. Gnieźnieńska 8
62-006 Janikowo

Zobacz więcej zdjęć oklejonego auta firmy Bilbo