Spójrz, jak wyglądała realizacja zabudowy samochodu dla firmy Mado!

Krótko o projekcie

Firma Mado ze Śremu, która zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej w ostatnim czasie przeszła znaczącą, bardzo pozytywną zmianę wizerunkową. Naszej firmie powierzona została zmiana szaty graficznej auta służbowego. Proces klejenia samochodu firmy Mado rozpoczęliśmy od przygotowania projektu graficznego, który zaspokoił oczekiwania zleceniodawcy. W projekcie użyliśmy charakterystycznych piktogramów, nowego loga firmy Mado, adresu strony internetowej i oczywiście standardowo danych adresowych. Oklejane auto było koloru białego, więc zdecydowaliśmy się okleić go w stylistyce mono, w kolorze czarnym. Klejenia samochodu odbyło się w naszej pracowni w Poznaniu.

Krótko o firmie Mado?

MADO to wszystkie rozwiązania w jednym miejscu! Jeżeli potrzebujesz specjalistów, którzy doradzą Ci tak, jakby wybierali i montowali dla siebie, TO TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES! Mają dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży. Po przedstawieniu im swoich oczekiwań, dobiorą dla Ciebie produkty i usługi spełniające wszystkie Twoje potrzeby. W ofercie mają produkty zarówno dla tych, którzy szukają czegoś standardowego, jak i nowoczesnego. To jedna z niewielu firm, której zależy na optymalizacji Twoich kosztów.

Co sprzedają: Bramy, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnątrzne, okna, rolety, parapety, moskitiery i panele podłogowe.

Co potrafią: Posiadają bogate doświadczenie w sprzedaży i montażu okien PCV, drzwi, bram garażowych oraz elementów dodatkowych takich jak rolety nadstawne czy parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Doskonale orientują się zarówno w potrzebach klientów, jak i w najnowszych trendach dotyczących branży.

Dane adresowe:
}

pon – pt

9:00 – 17:00

sobota

9:00 – 13:00

63-100 Śrem

ul. Powstańców

Wlkp. 1b

Zobacz więcej zdjęć oklejonego auta firmy Mado