Czym jest mobilny warsztat?

Najprościej rzecz ujmując, jest to odwrotność warsztatu stacjonarnego, ponieważ w tym przypadku to mechanicy przyjeżdżają do klienta. Można powiedzieć, że bez wychodzenia z domu możemy mieć naprawione auto. Warto zwrócić uwagę na to, że warsztaty mobilne zyskują sympatię oraz zaufanie wśród polskich kierowców.

Zalety mobilnego warsztatu

Mobilne warsztaty są cenione przez kierowców ze względu na ogromny komfort, który oferują. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy tracić czasu na przyprowadzenie i odbiór samochodu ze stacjonarnego serwisu ani wzywać lawety, żeby przetransportować auto do mechanika. Automatycznie znika problem z koniecznością zmiany grafiku zawodowego lub prywatnego, który w innym wypadku musiałby zostać zmieniony z uwagi na brak auta. Korzystanie z usługi mobilnego warsztatu, to w głównej mierze wygoda praz oszczędność czasu. Samochód warsztatowy z ekipą fachowców przyjeżdża pod dom, czy też miejsce pracy klienta o ustalonej godzinie. Mechanicy naprawiają samochód, a klient w tym czasie może spokojnie pracować lub zajmować się swoimi osobistymi sprawami. Mobilny warsztat pracuje całą dobę przez siedem dni w tygodniu, co gwarantuje klientowi maksimum wygody i poczucie bezpieczeństwa, ponieważ niezależnie od tego, kiedy auto postanowi odmówić posłuszeństwa, będzie można liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Kierowcy, którzy są „nieufni”, powinni wiedzieć, że mobilny warsztat pozwoli im zobaczyć, z jakim zaangażowaniem pracują mechanicy, a co za tym idzie, zredukuje stres związany z procedurą naprawczą.

Pomoc drogowa

Mobilny warsztat sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie wzywa się tradycyjną pomoc drogową. Nie tylko samochody warsztatowe dysponują lawetami. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i wysokim kompetencjom mechaników oraz elektryków awaria czy też usterka może zostać naprawiona na miejscu. Samochód warsztatowy sprawia, że korzystanie z lawet w ogóle nie jest potrzebne. Dzięki temu nasza podróż, w którą się wybraliśmy, może zostać jedynie trochę wydłużona, a nie będzie wymagała odwołania. Warto o tym pamiętać szczególnie w okresie wakacyjnym, który zbliża się do nas wielkimi krokami.