Jakie elementy przydadzą się do zabudowy aut dla weterynarzy?

Większości z nas praca weterynarza kojarzy się z przytulnym gabinetem, w którym leczone są nasze zwierzaki. Nie zawsze tak jest. Weterynarze bardzo często muszą dojechać do swoich pacjentów i potrzebują do tego odpowiednio zabudowany samochód.

Weterynarz jadący na pilną akcję ratunkową bądź porodową potrzebuje taką zabudowę, aby wszystkie niezbędne sprzęty oraz medykamenty były odpowiednio zabezpieczone. Wiadomo, że w swoim aucie musi mieć wszystko pod ręką, dlatego zabudowa auta weterynaryjnego musi również dawać możliwość posegregowania całego sprzętu w przejrzysty sposób.

Zabudowa aut dla weterynarzy musi być swego rodzaju mobilną apteką. Weterynarz musi wiedzieć co i gdzie trzyma. Żeby weterynarz mógł zachować ład i porządek w swoim służbowym aucie, potrzebuje pełnego zestawu wysuwanych szuflad z prowadnicami o podwyższonej jakości.

Niezbędnym elementem w zabudowie auta dla weterynarza na pewno jest przymocowany zestaw do mycia rąk, aby w każdych warunkach i za każdym razem był w stanie zadbać o higienę swoich dłoni.

Osobiście polecamy weterynarzom zabudowę z podwójną podłogą z szufladami, a to wszystko dodatkowo pokryte wykładziną. Dzięki temu, że nasze zabudowy dla aut są oparte na modułach, zapewniają doskonałą elastyczność zastosowania.

Nasze zabudowy aut dla weterynarzy są pewne, ponieważ stosujemy stal o wysokiej wytrzymałości, która jest mocniejsza od stali miękkiej. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ dzięki wytrzymałości naszej stali, wykonane przez nas konstrukcje są z cieńszej blachy, a co za tym idzie wszystkie elementy są lżejsze i mniej obciążają pojazd. Dzięki mniejszemu obciążeniu, zużycie paliwa będzie zredukowane, a w następstwie tego obniży się emisja szkodliwych gazów, co dla weterynarza na pewno jest bardzo ważne.

Zdajemy sobie sprawę, że weterynarzem jest się przez całą dobę, nie tylko przez osiem godzin dziennie. W przypadku nagłego wezwania, w nocnej porze, weterynarz również udziela pomocy swoim pacjentom, dlatego wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i do zabudowy aut dla weterynarzy proponujemy odpowiednie oświetlenie w środku, aby w razie potrzeby można było udzielić pomocy rannemu zwierzakowi w aucie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważnym zawodem jest weterynarz, dlatego jesteśmy w stanie dostosować swoją ofertę tak, aby zadowolić każdego najbardziej wymagającego klienta.