Zabudowa aut dostawczych

Nasza zabudowa aut dostawczych cechuje się wysoka jakością, ergonomią, 
elastycznością oraz praktycznością.

pojazdy gabarytowe z wyodrębnioną częścią ładunkową i pasażerską
Pojazdy użytkowe o masie nieprzekraczającej 3,5t
Pojazdy z 
nadwoziem skrzyniowym
Pojazdy z zabudową 
izotermy

Profesjonalne doradztwo z zakresu 
zabudowy aut dostawczych

Mamy świadomość, że nie wszyscy muszą być ekspertem w każdej dziedzinie, dlatego służymy pomocą. Nasza wyspecjalizowana kadra z odpowiednią wiedzą techniczną oraz profesjonalnym podejściem do klienta pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb związanych z branżą działania.

Planowanie

Chcemy sprawić, abyś był ekstremalnie zadowolony z naszych usług. To właśnie dlatego tworzenie zabudowy jest procesem etapowym. Dajemy Ci kontrolę nad przebiegiem realizacji, aby efekt końcowy był na najwyższym poziomie. Planowanie jest niezbędnym krokiem do osiągnięcia tego celu. Po tym, jak przedstawisz swój pomysł, nasi eksperci stworzą wizualizację zgodną z Twoimi wymogami, uwzględniając przy tym wszystkie istotne parametry techniczne. Po sprawdzeniu wszystkich elementów realizacji i możliwości technicznych zlecenia, konsultujemy z Tobą ewentualne zmiany.

Zabudowa aut dostawczych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jedynie fachowo i umiejętnie zamontowana zabudowa spełni swoje zadanie i właśnie dlatego posiadamy odpowiednio wyposażony warsztat oraz wykwalifikowanych fachowców. Dzięki wcześniej przeprowadzonym wizualizacjom oraz pomiarom, elementy zabudowy zostają przykręcane do płyty podłogowej oraz ścian.
Wszystkie elementy montujemy z ogromną precyzją po to, aby efekt końcowy satysfakcjonował Cię za każdym razem, 
gdy spojrzysz na zabudowę.

Standardowe dostosowanie

W zakresie zabudowy, nasze rozwiązania oparte są na modułach, dlatego zapewniają doskonałą elastyczność zastosowania. Możesz stworzyć dostosowane rozwiązania oparte na standardowych produktach.

Najlepszy materiał
do zabudowy

Stosowana przez nas stal o wysokiej wytrzymałości jest zdecydowanie mocniejsza od stali miękkiej. Dzięki jej wytrzymałości, nasze konstrukcje wykonane są z cieńszej blachy, co prowadzi do uzyskania lżejszych produktów.

Lekkość i solidność

Dzięki wykorzystaniu stali o wysokiej wytrzymałości stali zapewniamy zmniejszoną masę naszych produktów, zachowując przy tym solidność i bezpieczeństwo. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ niższa masa zabudowy zapewnia mniejsze zużycie paliwa, a co za tym idzie mniejszą emisję szkodliwych gazów.

AKCESORIA

Nasze akcesoria są innowacyjnymi produktami przeznaczonymi do zastosowania w systemie modułowych systemów. Zastosowanie naszych akcesoriów rozszerza funkcjonalność zabudowy oraz pozwala na wydajniejsze wykorzystanie przestrzeni.

Zaufaj nam, ponieważ

Dbamy o komfort naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czekanie jest najgorszą częścią zakupów, dlatego oferujemy szybki czas realizacji zamówienia.

Współpracujemy z naszymi klientami. Staramy się odzwierciedlić Waszą wizję, z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego gwarantujemy, że będziecie z nas zadowoleni.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiednio przystosowany warsztat, dlatego możecie być pewni, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.

Popularne elementy instalacyjne
zabudowy aut dostawczych

Ostatnie realizacje zabudowy
aut dostawczych

Ford Transit L4H3

Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy Maxi