Zabudowa kurierska busów

W dobie zamówień internetowych, które często są dostarczane klientowi na następny dzień, firmy kurierskie nie mogą narzekać na brak pracy. Zdarzają się jednak takie sytuacje, kiedy nasze paczki przychodziły do nas nieco uszkodzone. Mimo że wina najczęściej leży po stronie sprzedawcy, który nie zabezpieczył odpowiednio swoich produktów, to nie możemy zaprzeczyć, że paczka może ulec zniszczeniu już w trakcie przewozu przez kierowcę. Są tego różne przyczyny, dlatego chcielibyśmy zaproponować ciekawe rozwiązanie. Tak zwaną zabudowę kurierską.

Zabudowa kurierska jest specjalnie przystosowana zarówno do samochodów kurierskich, jak i pocztowych, by mogły bezpiecznie dostarczyć nasze przesyłki. Żeby poprawić kurierowi pracę, dokonywane są przeróbki w części ładunkowej. Do tego montowany jest specjalistyczny system półek, pozwalający na bezpieczne ułożenie mniejszych paczek. W razie konieczności załadunku większych gabarytów np. euro palet, półki regałów mogą być unoszone. Popularne jest również montowanie między kabiną kierowcy, a miejscem na przesyłki drzwi przesuwne, które umożliwiają kurierowi bezpośrednie sięganie po paczki ze swojego fotela. Aby łatwiej było ładować duże gabarytowo paczki, specjalnie obniża się próg, a także zamieszcza się profesjonalne oświetlenie LED.

W naszych zabudowach jest stosowana stal o wysokiej wytrzymałości, która jest o wiele mocniejsza od stali miękkiej. W efekcie konstrukcja wykonana jest z cieńszej blachy,  a jej elementy są lżejsze. Przekłada się to na mniejsze zużycie paliwa, a także obniżenie emisji szkodliwych gazów.

Jak widać, zabudowa kurierska dla samochodów charakteryzuje się komfortem i wygodą dla kierowcy. Jest to bardzo opłacalna inwestycja, ponieważ zapewni ona stabilność paczek, a tym samym unikniemy niechcianych defektów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, przy których mają Państwo  kontrolę nad przebiegiem realizacji. Dzięki naszym wykwalifikowanym fachowcom montaż jest wykonany rzetelnie i umiejętnie tak, aby spełniał swoje zadanie. Stosowane moduły gwarantują elastyczność użytkowania, a w połączeniu z naszymi akcesoriami rozszerza funkcjonalność zabudowy, a także pozwala na efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni. Zapewniamy Państwa, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie